This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Menu Kody do Gier: Menu 2

Art Money v7.12

Kategoria : Program do zmiany wartości w grach
Producent : ArtMoney Team (http://www.artmoney.ru)
Licencja : Special Edition (FREEWARE) SE v7.12
Data opublikowania : 12.06.2005
System operacyjny : Microsoft Windows 95/98/ME/NT4/2000/XP/2003

„Art Money” – jest programem który pozwoli nam na stworzeniu sobie samemu "kodów" do gier do których nawet ich twórcy nie planowali aby je umieścić aby zagwarantować nam większą frajdę.

www.ArtMoney.ru (USA i RU)
- spolszczenie
- tables, czyli gotowe wartości do zmiany w grze.

Przez program możemy przeszukiwać gry na:
- PC (z windows)
Dzięki emulatorom przeszukiwać możemy również gry na:
- DOS
- Flash
- GameBoy, Color, Advance itp.
- MAME
- Nitendo64
- Sega32X
- SegaGen
- SNES
- SonyPS, 2, 3

Opis i obsługa programu:

Krok 1
1. Tak wygląda sam program (w wersji Angielskiej).
Krok 2
2. Instalacja spolszczenia jest niezwykle prosta. Wystarczy je pobrać a następnie nacisnąć przycisk [Extract].
PS: spolszczenie pobieramy ze strony www.ArtMoney.ru, które jest w dziale download, languages.
Krok 3
3. A to już ten sam program po spolszczeniu.
Krok 4
4. Programu można używać wczytując (seve) grę lub rozpoczynając nową grę. Niema to bowiem żadnej różnicy.
Krok 5
5. Aby rozpocząć naszą zabawę musimy najpierw wybrać proces. W tym wypadku będzie to "VisualBoyAdvance" ponieważ zamierzam wam przedstawić to jak najszybciej i z jak najmniejszymi zdjęciami. Grę którą otworzyłem za pomocą tego oto emulatora jest "Yu-Gi-Oh! Day Of The Duelist - World Championship Tournament 2005 (GBA)" ale to już tak dla ciekawskich.
Krok 6
6. A teraz już najważniejsze, musimy wiedzieć sami czego chcemy szukać, czy to będzie kasa, życie czy choćby amunicja. Bo program tego nie będzie wiedział za nas. W tej grze poszukuje akurat KASY więc zapamiętuje lub zapisuje sobie na karteczce ile mam jej w tej chwili. Tutaj akurat mam "3000" więc naciskam jednocześnie [Alt] i [Tab] by zminimalizować grę do paska menu. Może to zająć nawet do 10 sekund na słabych komputerach. Jeśli jednak nic się nie dzieje możemy jeszcze wypróbować [Alt]+[Ctrl]+[Delete] jednak po kilkunastu kliknięciach w te klawisze może się nam zresetować komputer więc radze uważać (nie dotyczy klawiszy alt i tab). A gdy nam się już zminimalizuje to przechodzimy do punktu 7.
Krok 7
7. Teraz wystarczy nacisnąć pole [Szukaj] lecz zanim to zrobisz upewnij się że zaznaczyłeś odpowiedni proces (punkt 5.) W puste miejsce wpisujemy odpowiednią liczbę, w tym konkretnym przypadku jest to akurat liczba "3000" no i klikamy na OK.
Jeżeli niewiemy jednak jakiej wartości (liczby) szukamy możemy skorzystać z innych sposobów szukania:

Dokładna wartość -
Kolejne wartości -
Zakres wartości -
Nieznana wartość -
Wartość w kodzie -
Save a memory dump -
By formula -
Wskaźnik -

Typ (wartości):

Różne -
Całkowite (standard) - [brak opisu]
Zmiennoprzecinkowe (standard) - [brak opisu]
Wszystko (standard) - [brak opisu]
Mascromedia Flash - [brak opisu]
Całkowity - [brak opisu]
Zmiennoprzecinkowy - [brak opisu]
Tekst - [brak opisu]
String - [brak opisu]
Wszystkie - [brak opisu]

Krok 8
8. Proces szukania jest dość powolny ale to nas chyba nie odstraszy od celu który sobie wyznaczyliśmy :) PS: nie zajmujcie się tym ile liczb znalazł program czasami może to być nawet 100.000.000 ale bez obaw zmniejszymy tą liczbę.
Krok 9
9. A teraz z nów powracamy do gry. Musimy teraz sprawić by to "3000" zmieniło się na większą lub mniejszą liczbę. Czyli sprzedajemy, kupujemy, strzelamy lub dajemy się uderzyć przeciwnikowi (jeśli szukamy punktów życia). Ja kupiłem sobie trochę kart w grze i mam teraz "2550" kasy, no i oczywiście trzeba teraz tą liczbę zapamiętać lub zapisać ;)
Krok 10
10. Znów wracamy do programu by zredukować znalezione wcześniejsze ADRESY bo tak nazywają się te liczby (a konkretniej ich adresy). Klikamy na przycisku [Przesiej] i wpisujemy nową liczbę u mnie jest to "2550" i OK.
Krok 11
11. No i teraz ADRESY (liczby) które wyszukaliśmy w punkcie 7 i 8 ulegną drastycznej redukcji. Jeśli pozostanie nam tylko jeden wpis mażemy go od razu zacząć zmieniać ale o tym za chwile. Jeśli jednak jest nadal powyżej 10 to musimy powtórzyć punkt 10. Ale jeśli jest na przykład 2, 3 lub 4 wpisy to możemy na wszelki wypadek jeszcze raz powtórzyć punkt 10, ale jeśli nic to nie dało to oznacza że są to wartości ZABESPIECZAJĄCE grę i musimy się do nich przyzwyczaić.
Krok 12
12. Teraz możemy już nacisnąć przycisk [Dodaj wszystko] jeszcze objaśnienie pozostałych przycisków i przechodzimy do zmiany wartości (cyfr/liczb).
  • [Z] - To przycisk zatrzymujący wartość, jeśli na nim klikniemy sprawi on że nasze życie lub kasa się nie zmieni i ciągle będzie taka sama.
  • [Opis]- Tu możemy wpisać co chcemy, to po prostu opis.
  • [Adres]- Nic tu nie zmieniaj bo to najważniejszy wpis informujący nas gdzie znajduje się nasza forsa, amunicja itp.
  • [Wartość] - tu wpisujemy zamiast tej liczby którą widzimy tą którą chcielibyśmy mieć na kącie, nie radze przekraczać liczby 9.999.999 bo może to zawiesić nam gre, ale to wam na pewno wystarczy ;)
  • [Typ] - przedstawi nam funkcje z powyżej i kilka schowanych w zakładce "specjalne klawisze przywołań"

  • [Pomiar] - pokazuje nam prędkość skanowania w pamięci (dla 99% użytkowników całkiem niepotrzebne)
  • [Zapisz] - pozwala to na zapisanie już znalezionych wartości, tak żebyśmy nie musieli ciągle przeszukiwać gry.
  • [Załaduj] - wczytuje wcześniej zapisane wartości, na oficjalnej stronie programu możemy znaleźć plik "tables" w którym zawarte są gotowe zapisy do ponad 1000 gier na pc i inne platformy.

Krok 13
13. Teraz pozostaje nam już tylko zamienić wartości na takie które chcemy otrzymać. Jeśli mamy więcej niż jedną wartość musimy pamiętać aby zamienić wszystkie pozostałe na takie same (tyczy się to od 2 do 6 wpisów).E-Mail do mnie.